Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Štyri kruhy. Jedna čistá línia. Nové Audi A7 Sportback.

Charakteristický a jedinečný, taký je model A7. Od ostrých kriviek svetlometov s originálnou svetelnou grafikou cez predné partie so širokou jednodielnou maskou chladiča a siluetu modelov kupé až po skulpturálnu zadnú časť - Audi A7 Sportback je poslom revolučného dizajnu a súčasne disponuje génmi klasického systému quattro. To je dôkaz, že svojmu dizajnu sa dá zostať verný aj tak, že ho nanovo objavíte.

Nový priestor

Veľkorysosť dostala ešte väčší priestor. S vylepšeným priestorovým komfortom vzadu bez obmedzenia batožinového priestoru. S voliteľnou funkciou vyhrievania sedadiel vpredu a vzadu a predovšetkým s precíznym a vysoko kvalitným spracovaním v kvalite ručnej práce.

Prezentujte svoj štýl

Svetlené pásy na želanie dodávaného, viacfarebného ambientného osvetlenia vytvárajú v interiéri efektné svetelné scény podľa vašich predstáv a dodávajú mu väčšiu individualitu a exkluzivitu. Precízne svetelné pásy zvýrazňujú obrysové línie, prístrojový panel a dizajnové štruktúry. A v tme ponúkajú komfortné nastupovanie a vystupovanie z auta.
Viac informácií

Novodobý kokpit

Čistý, perfektne integrovaný akoby odliaty z jedného kusu. 10,1- a 8,6-palcový HD dotykový displej MMI High s dotykovou odozvou a vysokým rozlíšením je dokonale integrovaný v prístrojovom paneli a pre progresívnu koncepciu ovládania vytvára scénu, ktorú si zaslúži. Prostredníctvom horného displeja ovláda vodič systém infotainment. Spodný displej poskytuje prístup ku klimatizácii, komfortným funkciám a zadávaniu textu.
Viac o koncepcii ovládania

Digitálne riadené svetlo

HD Matrix LED svetlomety, dodávané na želanie, prezentujú novú, jedinečnú svetelnú grafiku A7 a nadväzujú na tému digitalizácie. Dvanásť svetelných segmentov, ktoré oddeľujú úzke medzery, vyvolávajú asociácie s princípom binárnych číslic 0 a 1.
Viac informácií k svetlometom

Naše odporúčania

Inšpirujúce kompozície lakov karosérie a diskov sú štýlovo kombinované a vhodne vyskladané pre každý individuálny štýl.

Klasik

Puristický pôvab, zdržanlivá ušľachtilosť, jednoduchý štýl. Dvadsaťpalcové disky z ľahkej zliatiny v dizajne piatich dvojitých lúčov do tvaru V vytvárajú spolu s lakovaním v metalízovom sivom odtieni "Taifungrau" optimálnu kombináciu nadčasovej elegancie.

Športovec

Progresívny a športový charakter vášho modelu Audi A7 Sportback zvýraznite s 21-palcovými diskami z ľahkej zliatiny Audi Sport s 5-lúčovým dizajnom "Stern" do tvaru V, s metalízovým modrým lakovaním "Firmamentblau" a na želanie dodávaným paketom S line exteriér, ktorý okrem iného zahŕňa predný a zadný nárazník v dizajne S, difúzor určený pre výbavu S line v tintánovo-čiernom matnom vyhotovení, chrómové koncovky výfuku a chrómovú sponu.

Špecialista

Charakter vášho Audi A7 Sportback nemusíte len zvýrazniť, urobte ho intenzívnejším. Prostredníctvom kombinácie 21-palcových kovaných diskov z ľahkej zliatiny s 5-lúčovým dizajnom "Stern" do tvaru V a metalízovaného laku karosérie "Tritonblau". Pre jedinečný vzhľad a výrazné akcenty.

Špecifikácie A7

39 Asistenčných systémov
400 Perzonalizovaných nastavení
535 L Objem batožinového priestoru

Na všetkých cestách vytvára štandardy

Budúcnosť modernej mobility, už dnes. Zažite inteligentné asistenčné systémy a automatizované jazdné funkcie novej doby. Urobte ďalší krok na ceste k zážitku autonómnej jazdy digitálnej éry.

Dizajnérsky štýl novej generácie

Nový model A7 Sportback prezentuje športovú eleganciu a ako vyslanec nového dizajnu je dielom rozsiahlej automobilovej avantgardy. Ostré línie a silueta modelov kupé prezentujú dynamickú emocionalitu. Progresívny exteriér podčiarkujú svetlá s jedinečnou grafikou A7. Od výrazne dozadu posunutého A-stĺpika až po charakteristické skulpturálne zadné partie s plynulým svetelným LED pásom definuje siluetu atletickej karosérie vozidla dynamická línia strechy. Jedinečný dizajn, ktorý vás nadchne aj, keď vozidlo nie je v pohybe.