Nová A6 Limuzína

Nová A6 Limuzína

Nadišiel správny čas.
Nové Audi A6 Limuzína.

Keď je dizajn v súlade s efektívnosťou a športový charakter so štýlom. Keď idú inovácie ruka v ruke s precíznosťou a progresívna elegancia je zrejmá z každej krivky. Keď sa tvary dopĺňajú s funkciami a nad všetkým stojí pokrok. Potom má trieda business vozidiel nový vlajkový model: Audi A6 Limuzínu. Atletickejší ako kedykoľvek predtým. Suverénny ako vždy.

Športová elegancia.
Z každej perspektívy.

Od širokej jednodielnej masky chladiča, cez bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu s chrómovými lištami, až k subtílnym svetlometom - predné partie modelu A6 Limuzína zaujmú progresívnosťou hneď na prvý pohľad. Ostrejšie bočné línie s výrazným rozšírením blatníkov zdôrazňujú gény modelov quattro. Vonkajšie spätné zrkadlá sú umiestnené na bokoch dverí rovnako ako pri športových modeloch. Línie strechy v štýle modelov coupé elegantne ústia do trojrozmerného tvaru zadných partií s charakteristickou lištou v hliníkovom prevedení.

Fascinujúce svetlá s výrazným dizajnom.

HD Matrix LED svetlomety s dynamickými smerovými svetlami, dodávané na želanie, urobia dojem dvomi spôsobmi. Ponúkajú optimálne osvetlenie cesty bez oslnenia vodičov v opačnom smere a umocňujú šírku predných partií Audi A6 Limuzíny.

Ambientné osvetlenie pre lepšiu náladu

Voliteľné viacfarebné náladové osvetlenie vytvára jedinečnú atmosféru a vnútornému priestoru Audi A6 Limuzíny dodáva fascinujúci ambientný charakter. Precízne svetelné pásy zvýrazňujú palubnú dosku, stredovú konzolu a ďalšie výrazné dizajnové štruktúry v 30 rôznych farbách a s plynulým tlmením intenzity svetla.

Špecifikácie Audi A6 Limuzíny

400 Perzonalizovaných
nastavení

4 Rôzne konfigurácie podvozka

Až do 21" Veľkosť diskov

>> Highlights

Inteligentne využívaná inteligencia

Budúcnosť tu a teraz: Spojenie vzájomne dokonale vyladených senzorov, kamier a algoritmov rozpozná a vyhodnotí vašu jazdnú situáciu, asistuje, ak si to želáte a zasiahne, ak už neexistuje iná možnosť. Sprevádzajte nás na ceste k autonómnemu zážitku z jazdy, aby ste už zajtra na nej mohli jazdiť.

>> Asistenčné systémy

Vždy o generáciu napred.
Už osem generácií.

Inovácie vytvorené s víziou. Zrealizovaná digitalizácia. S priekopníckym konceptom ovládania, rozsiahlym pripojením na internet a širokou ponukou asistenčných systémov. Pre vyššiu úroveň bezpečnosti. Väčší komfort. A nové štandardy vo vyššej triede vozidiel. To je naša požiadavka. To je naša vášeň. To je Audi A6 Limuzína ôsmej generácie.

Viac informácií na: https://www.audi.sk/a6/nova-a6-limuzina/fascinacia