Akčný Team

Akčný Team

Akčná Škoda Fabia/Rapid/Octavia Team
Keď fandíte správnemu tímu, môžete sa spoľahnúť na výhody, ktoré vám to prinesie.

Ačná Škoda Fabia Team
Keď fandíte správnemu tímu, môžete sa spoľahnúť na výhody, ktoré vám to prinesie. ŠKODA FABIA TEAM má teraz množstvo atraktívnej výbavy a navyše skvelú cenovú výhodou až 1450 €.

Ačná Škoda Rapid Team
Keď fandíte správnemu tímu, môžete sa spoľahnúť na výhody, ktoré vám to prinesie. ŠKODA RAPID TEAM ma teraz množstvo atraktívnej výbavy a navyše skvelú cenovú výhodou až 1900 €. Ku skladovým vozidlám získate teraz poukážku v hodnote 300 € na nákup ŠKODA Originálneho príslušenstva. O zimné kolesá na ďalšiu sezónu alebo strešný nosič na letnú dovolenku tak máte postarané.

Ačná Škoda Octavia Team
Keď fandíte správnemu tímu, môžete sa spoľahnúť na výhody, ktoré vám to prinesie. ŠKODA OCTAVIA TEAM má teraz množstvo atraktívnej výbavy a navyše skvelú cenovú výhodou až 2000 €. Ku skladovým vozidlám s benzínovým motorom získate teraz poukážku v hodnote 500 € na nákup ŠKODA Originálneho príslušenstva. Zimné kolesá na ďalšiu sezónu alebo strešný nosič na letnú dovolenku tak môže byť hneď váš.

Viac výbavy, viac možností
V akčnej výbave nájdete veľa užitočných a komfortných prvkov, ktoré vám spríjemnia každú jazdu.

Technológie, na ktoré sa môžete spoľahnú
Naše technológie vám zjednodušia život a premenia každú jazdu na dokonalý zážitok. Vo výbave Team ich nájdete hneď niekoľko navyše.

Viac informácií o modeloch Team Vám radi poskytneme v našom showroome Škoda.