Prinášame vám 5 rokov pohody

Prinášame vám 5 rokov pohody

Užívajte si svoje nové auto
5 rokov bez starostí

Získajte od nás k novému autu až 5 skvelých výhod. Vďaka nim si môžete vychutnávať pohodovú jazdu v každom ročnom období a to rovno celých 5 rokov.

S novým autom teraz získate ešte viac dôvodov na radosť

Kto by sa nechcel tešiť z nového miláčika hneď niekoľko rokov? K vami vybranému modelu teraz získate nielen výhodné financovanie, ale aj super výbavu navyše a profesionálnu starostlivosť na celých 5 rokov!

Záruka
5 rokov

Užívajte si 5 rokov bez starostí

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.

Chcem vedieť viac

Servis
5 rokov

Profesionálna starostlivosť celých 5 rokov

Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme vám ŠKODA Service Care balík na celých 5 rokov (alebo do 75 000 km) zadarmo.

Chcem vedieť viac

Financovanie
Úrok 0%

Získajte nové auto s najvýhodnejším financovaním s 0 % úrokom

Rozhodnite sa pre jeden z našich výhodných spôsobov financovania a získajte svoje nové auto s financovaním na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na jednotku. To všetko s 0 % úrokom.

Chcem vedieť viac

Paket Plus
Grátis

Zažiarte so skvelou výbavou

S PAKETOM PLUS získate priestor na svoje túžby. Každý doplnok do paketov sme pozorne vyberali, aby sme dosiahli vyvážene spojenie vysokej praktickosti a jemnej estetiky. V balíku preto nájdete tie najmodernejšie prvky, ktoré z vášho nového auta okamžite spravia vášho nového miláčika.

Zimné
komplety

Zimné kompletné kolesá grátis alebo príslušenstvo až do 330 €

Dáme vám sadu zimných kompletných kolies grátis a jazdite na svojom novom aute celú zimu bezpečne. Alebo si urobte radosť a vyberte si doplnky z nášho sortimentu ŠKODA originálneho príslušenstva v hodnote do 330 €.

Chcem vedieť viac

Zvoľte si výbavu

Či už si vyberiete výbavu Active, Ambition alebo Style, ku každej z nich získate akciový PAKET PLUS hneď s niekoľkými skvelými doplnkami navyše.

Pre viac informácií navštivte http://webapps.skoda-auto.sk/5RokovPohody).

Znacky

Prosím, vyberte jednu z nasledujúcich značiek.