Škoda Superb, Karoq a Kodiaq

Škoda Superb, Karoq a Kodiaq

Užite si ešte viac s edíciou Live
Naše parádne SUV modely a elegantný SUPERB získate teraz s mimoriadnou výbavou LIVE, ktorá prinesie do vášho života ešte viac zážitkov. Ku každému vám navyše pribalíme skvelú cenovú výhodu až do 3 000 €. Nečakajte, model LIVE a LIVE PLUS sú už pripravené k odberu.

Užite si život so Škoda Karoq Live
Vždy keď sa srdce a rozum zhodnú, viete že ste na správnej ceste. KAROQ si svojou robustnosťou, no sviežim výzorom získal veľké množstvo fanúšikov, ktorí túžia po aute na každú príležitosť. Vo výbave LIVE teraz k nemu navyše získate množstvo komfortných výbavových prvkov, bez toho aby ste ich doplácali. Dostupný je ihneď.

Ovládnite terén so Škoda Kodiaq Live
Dynamická elegancia, obrovský batožinový priestor a až sedem sedadiel robia z modelu KODIAQ dokonalé spoločenské auto. No vždy, keď si chcete dopriať samotu, je pripravené priniesť vám dokonalý offroad zážitok. S výbavou LIVE si ho teraz užijete ešte viac. Váš nový spoločník na cesty je pripravený k okamžitému odberu.

Cestujte štýlovo so Škoda Superb Live
Priestranný vo vnútri, dynamický navonok a precízny v každom detaile. To je SUPERB. Teraz ho získate aj s inteligentnými výbavovými prvkami, ktoré vyladia aj tú najmenšiu skúsenosť s ním do hladkej dokonalosti. Za akú cenu? Nižšiu ako počítate. Tak neváhajte, váš nový miláčik je okamžite dostupný.

Bez starostí
S financovaním Bez starostí získate prenájom auta s kompletným poistením, servisom a sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Rozhodnite sa pre ponuku ŠKODA Bez starostí* a neplaťte nič vopred.

Viac inforácií Vám radi poskytneme v našom autosalóne Škoda.