Začnite s nami novú kapitolu

Začnite s nami novú kapitolu

Výkupný bonus za vaše staré auto

Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až 1700 €.

Obľúbená AKCIA je späť.

Príďte na svojom starom aute, vymeňte ho za niektorý z vybraných modelov ŠKODA a získajte BONUS až do výšky 1700 €! Okrem výkupného BONUSU získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Vyberte si svoje nové auto zo širokej palety automobilov značky ŠKODA.

Navštivte náš ŠKODA showroom ešte dnes!

Kvalitné služby a poradenstvo
Zverte sa do rúk profesionálom – postaráme sa o predaj vášho starého automobilu na 100 %. Naši partneri vám za vaše vozidlo ponúknu reálnu výkupnú cenu a kompletné poradenstvo. Využite nadštandardné služby značky ŠKODA!

Financovanie na 1 %
Užívajte si svoje auto počas celej doby splácania iba za 1% z jeho ceny! Stačí si vybrať dobu splácania od 3 do 6 rokov. Z požadovanej akontácie vám navyše odpočítame výkupnú sumu za vaše staré vozidlo, takže k novému vozidlu stačí naozaj len krok.

Široký výber nových vozidiel
Vyberte si zo širokej palety nových vozidiel značky ŠKODA: čaká na vás štýlový RAPID, dynamická FABIA, odvážny RAPID SPACEBACK moderná OCTAVIA, alebo všestranný YETI. Staňte sa súčasťou rodiny ŠKODA už dnes!

BONUS až do výšky 1700 €
Získajte výkupný BONUS na vaše nové auto až do výšky 1700 €! Privezte nám svoje staré, vyberte si zo širokej ponuky vybraných vozidiel a my sa postaráme o všetko ostatné a ešte vás aj odmeníme BONUSOM!

ŠKODA FABIA
Má atraktívne tvary a elegantný vzhľad. Vyberte si dynamický model ŠKODA FABIA a získajte bezpečnosť a pohodlie za vynikajúcu cenu.

ŠKODA RAPID SPACEBACK
Dynamická silueta, množstvo priestoru – to je odvážny, moderný a dynamický RAPID SPACEBACK. Jasná voľba pre všetkých, ktorí milujú precíznosť.

ŠKODA RAPID
Precízny dizajn, praktické technológie a dostatok miesta pre každého! Vyberte si model ŠKODA RAPID a užite si praktické riešenia SIMPLY CLEVER.

ŠKODA OCTAVIA
Je jednoducho neporovnateľná! Rozprúdi vám krv v žilách a získa si vás svojou priestrannosťou a štýlom. ŠKODA OCTAVIA je jednoducho trieda sama o sebe!

ŠKODA YETI
Je štýlový a všestranný s množstvom praktických detailov, vždy pripravený na mestské dobrodružstvá. Vyberte si všestranný YETI a určite neoľutujete!

Nezabudnite sa prihlásiť na testovaciu jazdu, aby ste si naše modely mohli vyskúšať aj na vlastnej koži. Možno si "sadnete" hneď na prvej jazde.

Znacky

Prosím, vyberte jednu z nasledujúcich značiek.