Podnikateľský bonus

Podnikateľský bonus

Podnikateľský bonus

VVyužite prvotriedne výhody pri kúpe nového firemného auta a pochváľte sa výstavným vozovým parkom. Pre podnikajúce fyzické a právnické osoby (subjekty, ktoré majú pridelené IČO) sme pripravili Podnikateľský bonus. Môžete ho využiť pri kúpe osobných vozidiel značky Volkswagen, ktoré si kúpite na účely podnikania.

Priestranný Volkswagen Touran s bonusom 1 500 € s DPH, štýlový Tiguan a Tiguan Allspace s bonusom 1 500 € s DPH, nový Passat s bonusom 3 000 € s DPH a elegantný Arteon s bonusom 3 000 € s DPH. Bonusy môžete využiť do 31. 10. 2020.

Príďte na testovaciu jazdu k svojmu autorizovanému predajcovi Volkswagen, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie, detailné podmienky našej ponuky a možnosti financovania vášho vozového parku.

Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Podnikateľský bonus platí do 30.10.2020. Fotografia je ilustračná. Ponuka je určená pre podnikateľské subjekty.