Q8 e-tron

Q8 e-tron

Audi e-tron splnilo svoju priekopnícku úlohu vozidla s čisto elektrickým pohonom. Preto teraz nastal správny čas pridať ho aj do modelových radov Audi podľa názvu - ako Audi Q8 e-tron.

Konfigurátor

Cenník a katalóg

Veľký dojazd

Vysokonapäťová batéria s kapacitou až 106 kWh (netto) zabezpečuje maximálny dojazd až 582 kilometrov. Pri nízkej úrovni nabitia batérie môžete využiť ďalší potenciál dojazdu napríklad aktivovaním režimu dojazdu v systéme MMI.

Komfortné cestovanie

Pre Audi Q8 e-tron je k dispozícii široké spektrum možností nabíjania doma aj na cestách. S funkciou Plug & Charge je nabíjanie ešte jednoduchšie. A vďaka väčšej kapacite batérie a komplexnej ponuke nabíjania si môžete užívať elektromobilitu aj na dlhých cestách.

Elektrizujúce na prvý pohľad

Audi Q8 e-tron s novým vzhľadom a špecifickým svetelným podpisom denného svietenia odráža progresívnu technológiu aj svojím exteriérom. Architektúru quattro s výraznou líniou ramien a špecifickým svetelným podpisom denného svietenia mimoriadne zvýrazňuje sivé lakovanie "Chronos Grey Metallic".

Sofistikovaný dizajn interiéru

Očakávajte viac než veľkorysý priestor. Vyberané materiály, prvotriedne spracovanie a pokrokové digitálne funkcie robia z každej jazdy v Audi Q8 e-tron prémiový zážitok.

Viac o Q8 e-tron