Sezónne prezúvanie pneumatík

 Sezónne prezúvanie pneumatík

Na Originálne kompletné kolesá a disky z ľahkej zliatiny Audi sú kladené vysoké nároky. Musia presvedčiť bezpečnosťou, odolnosťou, kvalitou na prémiovej úrovni a dizajnom. A to aj vďaka jedinečným vlastnostiam ako sú rôzne veľkosti, nové technológie lúčov a exkluzívne farby, ktoré sú vždy perfektne zladené s príslušným modelom Audi.

Naši špecialisti na pneumatiky a kolesá

Dôverujte špecialistom a nechajte si poradiť s výberom správnych kompletných kolies alebo diskov z ľahkej zliatiny v autorizovanom servise Audi. Samozrejmosťou je odborná montáž, kontrola geometrie vozidla či sezónne uskladnenie pneumatík. Nájdete tu aj veľký výber z originálneho príslušenstva a doplnkov ku kolesám. Zvýšte tak exkluzivitu vášho Audi. Široká ponuka originálnych kolies i diskov vám dáva možnosť prejaviť ešte viac individuality. Servisná sieť

Disky z ľahkej zliatiny

Objavte pôsobivý výber diskov z ľahkej zliatiny z aktuálnej kolekcie Audi. Tie sú významnou súčasťou dizajnu vozidla a prispievajú k bezpečnosti vašej jazdy. Zároveň rozhodujúcim spôsobom prispievajú k celkovému vzhľadu vozidla. Či už si vyberiete elegantný alebo športovejší dizajn, získate vynikajúce jazdné vlastnosti vozidla.

Pneumatiky s homologizáciou Audi
Obzvlášť pod drobnohľadom Audi.

Pneumatiky s homologizáciou Audi sú špeciálne vyvinuté s vaším konkrétnym modelom Audi, aby zaistili najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia.

Existuje jednoduchý spôsob, ako skontrolovať, či je vaša pneumatika homologizovaná Audi. Takáto pneumatika má známku "AO", čo znamená "Audi Original". Môžete si tak byť istí, že tieto pneumatiky prešli viac ako 50-timi samostatnými testami výkonu a boli skontrolované podľa oveľa vyšších štandardov, ako sú zákonné predpisy o pneumatikách. Iba pneumatiky, ktoré spĺňajú všetky požiadavky Audi môžu mať označenie AO.

AirStop® Vaša najlepšia ochrana pred defektom pneumatík.

Poškodenie pneumatík predstavuje takmer 25 % všetkých problémov s vozidlom. Podstatnú časť poškodení spôsobuje drobné prepichnutie behúňa pneumatiky. Vďaka technológii AirStop® však vo väčšine týchto prípadov môžete pokračovať v jazde aj s defektom v behúni do priemeru 5 mm (typické napríklad pri prepichnutí klincom).
Viac informácií

Kompletné zimné kolesá 2021/2022
Pre bezpečnú jazdu bez kompromisov.

Vyberte si z našej širokej ponuky kompletných zimných kolies Audi navrhnutých presne pre váš model vozidla.
Kompletné zimné kolesá Audi 2021/2022 (4,0 MB)

Viac infomácií nájdete na audi.sk