Nový Passat & Passat Variant

Nový Passat & Passat Variant

Taký suverénny ako vy.
Suverenita je výsledkom vlastných silných stránok. A schopnosti prejaviť ich aj navonok. Na novom Passate a Passate Variant preto okamžite vidno, aké sú pokrokové. K navonok najnápadnejším znakom patria markantne tvarované svetlomety z diód LED a zadné skupinové svetlá s LED, ako aj dynamická bočná línia. Eleganciu umocňuje dlhý rázvor a krátke previsy karosérie. Ako vidíte, nový Passat a Passat Variant sa prezentujú v dobrom svetle.

Keď úspech nadobúda podobu.
Najkrajšie na úspechu je mať dosiahnuté konečne pred očami. Alebo sa jednoducho posadiť doň. S novým Passatom a Passatom Variant môžete oboje, pretože presviedča tak zvonka, ako zvnútra. Alebo jednoducho povedané: zhmotňujú funkčnosť v jej najkrajšej podobe.

Voľná hlava stlačením gombíka.
Kto sa pozerá vždy dopredu, mal by si dopriať aj pohľad hore. Najlepší výhľad je možný s elektricky ovládaným panoramatickým výklopným/posuvným strešným oknom na želanie, pri novom Passate Variant dokonca s panoramatickým strešným oknom vzadu. Strešné okno – keď je to žiaduce – privádza do kabíny až trikrát toľko prirodzeného svetla ako bežné strešné okno. Pretože nový Passat a Passat Variant sa riadia úplne želaniami vodiča. Aj pri počasí.

Útočisko s úsilím prenikať.
Kto ide strmo hore, mal by sedieť zvlášť dobre. Na želanie dodávané sedadlo ergoComfort, sériovo pri líniách výbavy Comfortline a Highline, preto odľahčuje chrbticu. Vďaka mnohým možnostiam nastavenia rýchlo a pohodlne nájdete zdravú polohu sedenia. Či výlet s deťmi, objavná cesta cez víkend alebo cesta do neznáma: pre rodinu, priateľov a výstroj je v novom Passate a najmä v novom Passate Variant veľa miesta. A náladovým osvetlením dodávaným na želanie stlačením gombíka vytvoríte v kabíne primeranú svetelnú náladu. Vychutnajte si preto cestu – aj keď vedie do práce.

Dobrý asistent si pamätá vaše preferencie.
Nový Passat a Passat Variant vám môžu poskytnúť niečo, čo je v pracovný deň nevyhnutné – vedomosti. Pretože Active Info Display vám prináša dáta a informácie o vozidle a jeho okolí priamo do kokpitu. Monitor s uhlopriečkou 31,2 cm (12 palcov) a vysokým rozlíšením nahrádza bežný združený prístroj a umožňuje vám piatimi rozličnými zobrazeniami systém presne prispôsobiť vašim požiadavkám. Napríklad v navigačnom režime sa rýchlomer a otáčkomer zmenšia a posunú viac do strán, aby bolo viac miesta pre mapu navigácie. Keď si to želáte, dajú sa informácie ako jazdné, navigačné a asistenčné funkcie zobraziť aj v grafických plochách rýchlomera a otáčkomera. Okrem toho je Active Info Display prepojený aj s inými asistenčnými systémami vo vozidle. Tak môžete dáta systému infotainmentu v stredovej konzole ako obrázky kontaktov telefónu alebo obaly CD zobraziť aj priamo v zornom poli vodiča.

Ideálny obchodný partner. Aj pre rodinný podnik.
Skutočné manažérske kvality: či pracovný termín alebo veľký nákup – váš deň si vyžaduje perfektnú organizáciu. Je dobre, že nový Passat a Passat Variant vám môžu pri tom vždy pomôcť. Batožinový priestor sa dá automaticky otvoriť komfortnou funkciou „Easy Open“, ak nemáte ani jednu ruku voľnú. A maximálny objem batožinového priestoru do 1.780 litrov v novom Passate Variant spolu s variabilnou koncepciou interiéru zabezpečujú, že vaše vozidlo zostane rovnako upratané ako váš kalendár.

Meškanie teoreticky vylúčené.
Kto chce svoje ciele rýchlo dosiahnuť, musí sa posadiť do nového Passata. Lebo najneskôr keď jeho krútiaci moment 500 Newtonmetrov vás zrýchli za 6,3 sekundy z 0 na 100 km/h), viete, že s týmto automobilom môžete dosiahnuť všetko. A to rýchlo a úsporne. Pretože nový Passat a Passat Variant nenadchýnajú iba vodiča, ale aj životné prostredie. Ich vlastnosti zvlášť šetrné k životnému prostrediu počas celého životného cyklu pritom dokumentuje ekologický certifikát od TÜV Nord.

Vozidlo s určitými extra prvkami.
Nový Passat a Passat Variant poskytujú veľa miesta pre batožinu a pasažierov. A pre vaše celkom osobné želania. S tromi líniami vybavenia Trendline, Comfortline a Highline je tam niečo pre každý vkus. Je jedno, či športovo alebo elegantne – určité extra prvky sú pri každej verzii isté.

Je pekné, keď sú hlava a srdce zajedno.
Nový Passat a Passat Variant dokazujú, že rozhodnutia hlavou a srdcom sa navzájom nevylučujú. Obidva modely predstavujú perfektnú jednotu emócií a rozumu. Teraz musíte túto jednotu dostať na cestu.

Navštívte náš showroom Volkswagen a vyskúšajte Nový Passat!

>> Katalóg Nový Passat
>> Cenník