Nový Touran

Nový Touran

Viac variability pre váš rodinný život.
Nový Touran je automobilom pre celú rodinu – a pre oči. Nielen dizajn, ale aj veľké bočné okná vám poskytujú grandiózny výhľad dookola. Všestranný atraktívny automobil sa okrem toho na želanie blysne aj prekvapujúco veľkým panoramatickým výklopným/posuvným strešným oknom. Okrem dokonalého výhľadu si môžete vychutnávať aj veľkorysý priestor na nohy. Lebo napriek kompaktným rozmerom vám nový Touran vďaka svojej inteligentnej koncepcii využitia priestoru poskytuje veľkú variabilitu – a niekoľkými pohybmi ruky môžete vytvoriť miesto pre všetko, čo práve máte vo svojej rodinnej agende.

Pre rodiny je najdôležitejšia príjemná atmosféra. Nový Touran ju na želanie zabezpečí vďaka mnohým bezpečnostným a asistenčným systémom. O zábavu sa v novom modeli Touran postará rozmanitý výber multimediálnych systémov.

Konektivita.
Plným plynom po diaľnici internetu.
Jazdiť v novom modeli Touran je radosťou aj pre tých, ktorí nesedia za volantom. Zárukou je najmodernejšie pripojenie na všetkých miestach. Aktualizovať profily na sociálnych sieťach alebo počúvať najnovší hudobný album nie je vďaka vynikajúcemu na želanie dodávanému systému infotainment a jeho systémom „Volkswagen Media Control“ alebo „Car-Net App-Connet“ a wifi žiadny problém.

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno s náladovým osvetlením.
Široký výhľad na oblohu.
Viac priestoru, viac svetla. S na želanie dodávaným 1,4 m² veľkým panoramatickým výklopným a posuvným strešným oknom, ktoré sa vďaka náladovému osvetleniu postará o príjemnú atmosféru, Vám nový Touran poskytne úplne nový pocit z jazdy. Vstúpte do priestoru, kde dominuje široký priestor a svetlo, ako keby ste sa nachádzali vo vlastnom apartmáne na kolesách.

3-zónová klimatizácia „Pure Air Climatronic“.
Rôzne temperamenty. Rôzne teploty.
Dobrá správa pre alergikov. Škodlivé látky, spóry plesní a alergie majú do vozidla „Zákaz Vstupu!“ vďaka senzoru kvality vzduchu a biogénnemu filtru na želanie dodávanej 3-zónovej klimatizácie „Pure Air Climatronic“. Príjemným dôsledkom je to, že vzduch vo vozidle je čistejší ako ten vonku. Dobrou správou pre všetkých je, že vodič, spolujazdec a pasažieri na zadných sedadlách majú k dispozícii nezávislé nastavenie želanej teploty.

Batožinový priestor s funkciou easy open.
Otvorí Vám dvere batožinového priestoru.
Vďaka na želanie dodávanému automatickému centrálnemu zamykaniu a štartovaciemu systému „Kessy“ (Keyless Access and go) vrátane funkcie easy-open dokážete otvoriť najväčší batožinový priestor v jeho triede jednoduchým pohybom nohy. Perfektná funkcia, keď máte plné ruky.

Vysoká bezpečnosť.
Vynikajúce hodnotenie v bezpečnostných testoch.
Nový Touran patrí medzi najbezpečnejšie vozidlá v Európe v testoch Euro NCAP: 5-miestna aj 7-miestna verzia získali najvyššie hodnotenie päť hviezdičiek. Bezpečnosť posádky aj chodcov je podporovaná bezpečnostným balíkom vrátane optimalizovanej štruktúry karosérie a vysoko efektívnej kombinácie bezpečnostných pásov, sedadiel a systému airbagov. Navyše Touran ponúka výnimočný komfort vďaka na želanie dodávaným, inovatívnym asistenčným systémom.

Navštívte náš showroom Volkswagen a vyskúšajte Nový Touran!

>> Katalóg Nový Touran
>> Cenník