Audi connect

Audi connect

Prístup k širokopásmovému internetu Vám umožní vo Vašom Audi plynulo naviazať na Váš digitálny život i na cestách. Objavte možnosti a výhody, ktoré vám ponúka Audi s rôznymi službami Audi connect a digitálnym ekosystémom myAudi.

Zoznámte sa s výhodami balíkov služieb Audi connect

Balíky Audi connect ponúkajú vždy niekoľko funkcií a služieb prispôsobených na mieru potrebám nášho každodenného digitálneho života. Jedná sa o funkcie a služby, ktoré nás v závislosti od situácie podporujú pred jazdou, počas nej a dokonca aj po jej skončení.

Audi connect Navigácia & Infotainment

Balíček Audi connect Navigácia & Infotainment Vám v reálnom čase poskytuje užitočné informácie, ktoré budú pre svoju funkciu využívať navigačný a infotainment systém. Ide o informácie, ktoré Vám uľahčia život pred cestou, za jazdy i po tom, čo dorazíte do cieľa. Všestranne orientovaný súbor služieb Vás bude podporovať v zložitých jazdných situáciách, pričom Vám súčasne zaistí vyššie pohodlie a bezpečnosť. V závislosti od konkrétneho modelu a zvolenej výbavy sú k dispozícii rôzne funkcie.

 • Upozornenie na nebezpečie vďaka využitiu hromadnej inteligencie flotily
 • Vylepšenie rozpoznávania reči vďaka online synchronizácii
 • Doplnkové informácie o bodoch záujmu, ako napr. čerpacie stanice a parkovacie domy

Audi connect Navigácia & Infotainment Plus

Balík obsahuje všetky služby zahrnuté v balíku Audi connect Navigácia & Infotainment. Okrem nich však ponúka aj niekoľko inovatívnych služieb:

 • Navigácia s Google Earth™
 • Online synchronizácia hlasového ovládania
 • Vysoko podrobné 3D zobrazenie miest

Audi connect Safety & Service

Balík asistenčných služieb Audi connect Safety & Service Vám na každej ceste zaistí pocit bezpečia bez ohľadu na to, čo sa deje a kam máte namierené. V rámci tohto balíčka budete mať k dispozícii rôzne služby, ktoré Vám pomôžu pri riešení problémov na ceste. V prípade vážnej dopravnej nehody Vám vďaka automatickému prenosu informácii z vozidla bude čo najrýchlejšie zabezpečená adekvátna pomoc. Na naše asistenčné služby Audi connect sa však môžete spoľahnúť, aj keď dôjde k poruche vozidla alebo menej závažnej dopravnej nehode. Okrem toho ponúka náš balíček Audi connect aj ďalšie inovatívne služby, zabezpečujúce kompletný servis.

 • Pomoc pri likvidácii škôd
 • Online objednanie do servisu

Audi connect Remote & Control

Služba Audi connect ovládania vozidla na diaľku v závislosti od konkrétneho modelu obsahuje rôzne funkcie, prepojujúce Vaše vozidlo s Vaším smartfónom. Vďaka predchádzajúcemu registračnému procesu v rámci účtu myAudi je Vaše vozidlo súčasne chránené pred prístupom tretích strán. Vzhľadom na to môžete pohodlne a bezpečne ovládať vybrané funkcie vozidla pomocou aplikácie myAudi nainštalovanej vo Vašom smartfóne, čím si môžete udržiavať prehlaď o aktuálnom stavu Vášho vozidla. Medzi dostupné funkcie patrí napríklad:

 • Zamknutie a odomknutie vozidla prostredníctvom smartfónu
 • Zobrazenie aktuálneho stavu vozidla: množstva paliva alebo oleja
 • Oznámenie o spustení výstražného systému proti krádeži, dodávaného na želanie

Audi connect Remote & Control pre e-tron

Balík služieb diaľkového ovládania Audi connect Remote & Control pre vozidlá typu e-tronu je šitý na mieru špecifickým potrebám vozidiel Audi e-tron. Vďaka tomu môže vodič vozidla Audi e-tron pohodlne ovládať a kontrolovať celý rad rozmanitých funkcií, ako napríklad:

 • Informácie o aktuálnej úrovni nabitia akumulátora
 • Informácie o dojazde v elektrickom režime
 • Plánovanie trasy vrátane zastávok na dobitie vozidla

Audi connect zvláštna výbava

Ako zvláštna výbava sú k balíku Audi connect Safety & Service k dispozícii taktiež Audi connect Kľúč a Audi connect vyhľadávanie odcudzeného vozidla.

Viac o Audi Connect.