Audi urbansphere concept

Audi urbansphere concept

Mobilný priestor pre megapolis

Vytvorená znútra von - Audi predstavuje štúdiu Audi urbansphere concept. Dizajnéri a technici navrhli Audi urbansphere concept osobitne pre čínske veľkomestá s miliónmi obyvateľov. No koncepcia vozidla je vhodná aj pre všetky ostatné veľkomestské aglomerácie na celom svete. V týchto regiónoch, kde je osobného priestoru veľmi málo, štúdia poskytuje doteraz najväčší vnútorný priestor v automobile značky Audi. A inteligentne ho dopĺňa technológiami a digitálnymi službami, ktoré oslovujú všetky zmysly a preto poskytujú novú kvalitu zážitkov.

"Aby sme vyhoveli potrebám mobility našich čínskych zákazníkov a zákazníčok, dizajnové štúdiá Audi v Pekingu a v Ingolstadte vyvíjali Audi urbansphere concept spoločne v rámci tesnej spolupráce," povedal Markus Duesmann, predseda predstavenstva AUDI AG, ktorý má súčasne zodpovednosť za čínsky trh. Po prvý raz sa na procese vývoja podieľali aj potenciálni zákazníci v Číne, ktorí priniesli svoje želania a skúsenosti ("Co-Creation").

Výsledok tohto procesu sa pri štúdii Audi urbansphere concept prejavuje predovšetkým v interiéri. Veľkopriestorový automobil pôsobí ako pojazdná lóža a mobilná pracovňa - vozidlo počas času stráveného v premávke funguje ako tretí životný priestor zákazníka. Na to Audi urbansphere concept kombinuje aj v dopravnej špičke luxus privátnej sféry s rozsiahlou ponukou funkcií high-tech. Technológia pre automatizovanú jazdu premieňa interiér bez prístrojov, volantu a pedálov na mobilný zážitkový priestor, ktorý sa otvára ponuke celostného digitálneho ekosystému.

Viac informácii nájdete na audi.sk.