Nová ŠKODA Octavia

Nová ŠKODA Octavia

Srdce značky
V novej, špičkovej forme

Prepracovali sme náš bestseller. ŠKODA OCTAVIA nastúpila s novou, elegantne tvarovanou prednou a zadnou časťou, radom vysoko moderných riešení pre asistenčné systémy, infotainment, konektivitu a s novými výbavami. Prepracovaný model ŠKODA OCTAVIA vo verziách liftback a kombi je vám k dispozícii u našich autorizovaných partnerov.

Línie nového prevedenia modelu ŠKODA OCTAVIA sú opäť o niečo ostrejšie, najmä v prednej časti. Na každej strane sa nachádzajú dva svetlomety, ktoré vytvárajú nový kryštalický vzhľad so štyrmi „očami“. Na želanie môžu svetlomety svietiť aj s využitím technológie Full LED. Logo značky je teraz ešte výraznejšie, celá predná časť pôsobí mohutnejším, širším dojmom a vyžaruje silný charakter.

S novou ponukou výbav pre ešte viac pohodlia
ŠKODA rozširuje ponuku výbav a prináša do svojho bestselleru ešte viac pohodlia. Hodnotný interiér získava nové dizajnové prvky a vylepšené riešenia obsluhy.

Vo výbavovej verzii Ambition je k dispozícii nová čiernohnedá kombinácia poťahov, palubná doska je celá v čiernom prevedení. Ostatné výbavové verzie dostali nové vzory poťahových materiálov. Vo výbavovej verzii Laurin & Klement dodáva ŠKODA dekoračné lišty vo dverách sériovo s ambientným osvetlením. Tenké svetelné vodiče vyžarujú decentné svetlo v jednom z 10 voliteľných odtieňov.

Oblasť komfortnej výbavy prináša dve novinky - vyhrievaný volant a tri personalizovatelné kľúče. Akonáhle vozidlo odomkne určitý držiteľ, sú vyvolané jeho individuálne nastavenia. Tie sa týkajú nielen mnohých oblastí obsluhy, ale aj voľby jazdného profilu, asistenčných systémov, vonkajšieho a vnútorného osvetlenia, klimatizácie Climatronic, systémov infotainmentu či elektricky nastaviteľných sedadiel.