Nové SUV ŠKODA KODIAQ

Nové SUV ŠKODA KODIAQ

Nové SUV ŠKODA KODIAQ ako ste si ho predstavovali...

S dĺžkou 4,70 metrov, až siedmimi miestami na sedenie a najväčším batožinovým priestorom vo svojej triede, je ŠKODA KODIAQ prvým veľkým SUV českej automobilky.

Novinku si môžete už teraz objednať v našom showroome ŠKODA. Môžete si taktiež vybrať z atraktívnych paketov Plus s bohatou výbavou za zvýhodnenú cenu.

< Cenník
< Brožúra

​6 dôvodov prečo si vybrať nové SUV ŠKODA KODIAQ...

Otvárame nové obzory
Dizajnový jazyk ŠKODA v SUV segmente bez zbytočných prekážok efektne podčiarkuje všestrannosť tohto vozidla: jeho robustnosť, dynamickosť i eleganciu.

Priestrannosť
Sedem sedadiel a najväčší batožinový priestor vo svojej triede sú právom najzásadnejšie argumenty tohto priestranného interiéru. Samozrejmosťou je dostatok priestoru pre pasažierov na predných aj zadných sedadlách.

Kompletne pripojená
Možnosti pripojenia nového SUV ŠKODA KODIAQ s radom mobilných telefónov a aplikácií sú na úplne novej úrovni. ŠKODA Connect je míľnikom v možnostiach konektivity s vozidlami ŠKODA. Všetky informácie sú navyše zobrazené na prehladných 6,5" alebo 8" kapacitných displejoch.

Bezpečnosť
ŠKODA KODIAQ prináša do segmentu SUV strednej triedy rad nových bezpečnostných prvkov a asistenčných systémov, ktoré sa doteraz používali výhradne v prémiových modeloch. Maximálnu tuhosť karosérie a bezpečnosť vašej rodiny zaisťuje rozsiahle využitie vysokopevnostných ocelí.

Pohodlie
​Pre automobily značky ŠKODA je typická vysoká kvalita spracovania, praktickí pomocníci a jednoduchá, intuitívna obsluha. V chladných mesiacoch si tak môžete užívať jazdu s vyhrievaným volantom alebo sa dostať k vašej batožine bez jediného dotyku vďaka virtuálnemu pedálu.

Off-roadový režim
​Od veľkých SUV sa právom očakáva, že sa smelo postavia každej výzve. Vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies a veľkej svetlej výške je náš KODIAQ priam stvorený na off-roadové dobrodružstvo. Off-road režim zapnete jednoducho stlačením tlačidla (voliteľná výbava pre verzie s pohonom 4x4 v kombinácii s Driving Mode Select).

Viac informácií Vám radi poskytneme v našom showroome ŠKODA.