Dokonalý Nový Caddy

Dokonalý Nový Caddy

Nový Caddy. Pripravený na všetko, čo prináša život

Ešte modernejší, s ešte väčšou dávkou digitalizácie a flexibilnejší: to je nový Caddy. Okrem úplne nového dizajnu zaujme množstvom nových inovatívnych asistenčných systémov vodiča, exkluzívnym digitálnym kokpitom a priekopníckym systémom infotainment s možnosťou rozšírenia na Innovision Cockpit vrátane mobilných online služieb. Caddy zostáva spoľahlivý, pohodlný a vhodný na každodenné používanie - no teraz je ešte lepšie pripravený na všetko, čo prináša život.

Moderný dizajn
Dynamika má čisté tvary

Nový Caddy robí dojem nielen modernými, nápadnými prednými partiami s voštinovou štruktúrou, ale aj mnohými inovatívnymi funkciami, napríklad bezplatným základným balíkom We Connect5. Vďaka panoramatickému strešnému oknu, ktoré je súčasťou voliteľnej výbavy, máte možnosť vpustiť do vnútorného priestoru viac denného svetla. Ďalšie výnimočné prvky predstavujú voliteľné predné LED svetlomety a zadné svetlá, ako aj interiérové LED osvetlenie. Pre plynulý chod vašich každodenných povinností disponuje model Caddy prvýkrát bezkľúčovým prístupom a štartovacím systémom Keyless Advanced1, ako aj elektricky nastaviteľnými, vyhrievanými a vonkajšími spätnými zrkadlami s automatickým sklápaním.

Digitálny ukazovateľ
V spojení s vašim vozidlom

Digitálny pokrok je jasne zreteľný aj v interiéri nového modelu Caddy - a pritom pre vás neexistujú žiadne obmedzenia. Pomocou 25,4 cm (10") displeja infotainment systému môžete ovládať rôzne funkcie navigácie a multimédií, ale aj klimatizácie alebo mobilných online služieb We Connect5. Chceli by ste zažiť ešte viac? Potom môžete displej infotainment systému rozšíriť prostredníctvom digitálneho kokpitu na združený digitálny prístroj Innovision kokpit. Tu vás čaká mnoho ďalších užitočných a vzrušujúcich funkcií.

Poďme ešte o krok ďalej. Vďaka najmodernejšej technológii môžeme doma aktivovať hudbu alebo telefonovať pomocou hlasových pokynov. Odteraz je to možné aj v novom modeli Caddy. Hlasové ovládanie vám umožňuje prijímať hovory, zvoliť si rozhlasovú stanicu alebo nastaviť cieľ navigácie. Tieto funkcie môžete ovládať aj pomocou tlačidiel na multifunkčnom volante.

Vnútorný priestor
Na vnútorných hodnotách záleží

Interiér modelu Caddy bol kompletne prepracovaný a boduje flexibilitou a komfortom. Sedadlo ergoComfort s ocenením AGR6 zabezpečuje pasažierom vysokú úroveň pohodlia. Toto sedadlo je šetrné k vašej chrbtici vďaka mnohým možnostiam nastavenia. Okrem nastavenia dĺžky, výšky, hĺbky, sklonu, lakťovej opierky a opierky hlavy ponúka v štyroch smeroch elektricky nastaviteľnú bedrovú opierku. Okrem toho disponuje elektrickým servodovieraním posuvných dverí a dverí batožinového priestoru, vetraním priestoru pre cestujúcich a 230 V zásuvkou, ktorá uspokojí aj ten najväčší hlad po energii.

Moderné asistenčné systémy
Predvídavo spoľahlivé

Asistenčné systému v modeli Caddy sú takmer ako dobrí priatelia: Spríjemnia vám život a môžu vás podporiť vtedy, keď to najviac potrebujete. Vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Side Assist, asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist", adaptívnemu tempomatu a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Motory
Vnútorný pohon

Štyri výkonné spaľovacie motory modelu Caddy patria medzi najefektívnejšie a najekonomickejšie motory TSI a TDI, aké kedy boli do vozidla v tejto triede montované. Vďaka intenzívnemu výskumu a vývoju dosahujú hodnoty spotreby, ktoré stanovujú nové štandardy a označujú ďalší vývojový stupeň benzínových a naftových technológií. Okrem toho je Caddy vybavený modifikovaným čistením výfukových plynov: emisie NOX motorov TDI možno výrazne znížiť prostredníctvom inovatívneho dvojitého dávkovania.

Sebavedomý Caddy
We Connect
Nová digitálna mobilita

Nastúpte: Bezplatný základný balík výbavy We Connect5 je ideálny pre každého, kto si raz chce vyskúšať mobilné online služby. Jazda je vďaka nej komfortnejšia, s viacerými digitálnymi funkciami a lepšou konektivitou. Aplikácia Volkswagen We Connect vám poskytuje užitočné nástroje a umožňuje vám prostredníctvom smartfónu ovládať mnohé funkcie vášho vozidla Caddy, napríklad "dvere a svetlá". Alebo pomocou notebooku skontrolovať stav vozidla.

Prehľad funkcií:

• Volanie pri poruche
• Poloha zaparkovaného vozidla
• Automatické hlásenie nehôd
• Stav vozidla
• Dvere & svetlo
• Správa o stave vozidla
• Údaje o jazde
• Plánované servisné prehliadky

>> Viac informácií nájdete TU.