Nový Caddy Cargo

Nový Caddy Cargo

100% nový. A stále 100% Caddy Cargo

Kuriérska služba, remeselníci, doručovacie služby alebo stavbári: vo vašej práci musíte vždy sledovať trendy. Nový Caddy Cargo je verný tomuto tvrdeniu. Caddy Cargo s novým, vzrušujúcim dizajnom, najmodernejšími asistenčnými systémami, inovatívnym infotainmentom a ergonomickým pracoviskom vodiča je spoľahlivý, flexibilný a progresívny. Ideálny partner, pokiaľ ide o pohodlné a profesionálne zvládnutie každodennej práce.

Komfortný, inteligentný, flexibilný

Vnútorný priestor
Viac priestoru pre všetko
Vnútorný priestor piatej generácie všestranného vozidla urobí dojem novými špičkovými technologickými riešeniami a podstatne väčším priestorom. Predĺžená verzia - Caddy Maxi - disponuje o 140 mm širšími posuvnými dverami a ponúka priestor až pre dve europalety. Okrem toho boduje tiež celoplechovými zadnými krídlovými dverami, samostatným zamykaním nákladného priestoru, elektrickým servodovieraním dverí batožinového priestoru a posuvných dverí a mnohými ďalšími funkciami.

Digitálny ukazovateľ
Všetko máte pod kontrolou
Displej digitálneho kokpitu s uhlopriečkou 25,4 cm je jasný a kontrastný. Pomocou tlačidla View na novom multifunkčnom volante si vodič môže vybrať z troch rôznych konfigurácií displeja. Prvá konfigurácia ponúka otáčkomer a rýchlomer zobrazené interaktívne ako okrúhle prístroje; v strede displeja sa zobrazuje individuálne voliteľný obsah - napríklad telefónny zoznam smartfónu. Spojením digitálneho kokpitu so špičkovým infotainment systémom sme vytvorili digitálny prístrojový panel Innovision cockpit - najvyššiu verziu systému s mnohými ďalšími funkciami.

Pracovné miesto vodiča
Mimoriadne ergonomické
Pre všetky verzie nového modelu Caddy sú k dispozícii nové a mimoriadne ergonomické sedadlá: takzvané AGR ErgoComfort sedadlá (AGR = nezávislá nemecká asociácia za zdravý chrbát). Sedadlá boli špeciálne vyvinuté pre profesionálnych vodičov a vodičov, ktorí jazdia na veľké vzdialenosti. Dajú sa nastaviť v mnohých smeroch: okrem pozdĺžneho nastavenia a nastavenia výšky ponúkajú individuálne nastavenie sklonu a hĺbky sedadla, ako aj nastavenie bedrovej opierky v 4 smeroch. Caddy Cargo disponuje navyše dopredu sklopným sedadlom spolujazdca s funkciou stolíka, 230 V zásuvkou, lakťovými opierkami pre vodiča a spolujazdca, LED osvetlením interiéru a nákladného priestoru a mnohými ďalšími funkciami.

Motory
Úsporné a komfortné
Nový Caddy môže byť poháňaný naftou, benzínom alebo zemným plynom1. Disponuje najmodernejšími motormi, ktoré už v roku 2020 spĺňajú emisné normy Euro 6 platné pre rok 2021 a sú vybavené filtrom pevných častíc. V závislosti od verzie pohonu sa spotreba nového modelu Caddy môže znížiť až o dvanásť percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Moderné asistenčné systémy
Automaticky viac komfortu
S modernými asistenčnými systémami v novom modeli Caddy Cargo si môžete užiť každú jazdu celkom uvoľnene: vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Lane Assist", asistentovi pri vyparkovaní vozidla "Rear Cross Traffic Alert", asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist" a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Viac informácií nájdete TU.