Nový Multivan

Nový Multivan

Multivan - Inovácia vytvorená na základoch tradície

Objavujte výnimočné systémy a funkcie nového modelu Multivan. Zažite viac jazdného komfortu, viac prémiovejšieho charakteru, viac konektivity, viac dizajnu a viac multifunkčnosti. Presvedčte sa sami.

Vozidlo ako miesto stretnutia
Nový Multivan je multifunkčné vozidlo, ktoré sa rodinám dokáže hravo prispôsobiť. Exteriér a interiér boli preto kompletne predefinované, samozrejme zo zachovaním DNA modelu Multivan. Pretože vždy oplýva multifunkčnosťou, každodennou univerzálnosťou a všestrannými kvalitami, ponúka siedma generácia teraz ešte viac digitálnych funkcií, inovatívnych mobilných online služieb na vysokej úrovni a inteligentných asistenčných systémov. Nové štandardy nastavuje aj v oblasti jazdného komfortu a dizajnu - a poskytuje mnoho prvkov výbavy, ktoré boli doteraz dostupné len v prémiových vozidlách. Vďaka tomu všetkému predstavuje obľúbené miesto na stretnutia pre celú rodinu.

Samostatné sedadlá v každom rade Nevídaná variabilita interiéru
Nový Multivan ponúka ešte viac slobody prostredníctvom konfigurácie interiéru. Tri rady v smere jazdy alebo sedenie tvárou v tvár v priestore pre cestujúcich, či priechodná ulička po celej dĺžke interiéru! To všetko a ešte viac sa dá vyčarovať vďaka samostatným sedadlám v každom rade. Sedadlá sú nielen výrazne ľahšie, ale aj usporiadanie interiéru je vďaka koľajničkovému systému ďaleko variabilnejšie a jednoduchšie.

360° kamera Area View Prehľad ako nikdy predtým
Multivan bol vždy neprekonateľným univerzálnym vozidlom. Aj nový Multivan je verný tejto DNA, interpretuje ju ale novo. S 360° kamerou systému Area view, ktorá sleduje okolie, získa vodič nového modelu Multivan prehľad ako nikdy predtým. Vďaka tomu sa s novým modelom Multivan prepletiete úzkymi uličkami, zaparkujete na úzkom priestore, otočíte sa na neprehľadných vjazdoch, prederiete sa cez chaos mesta. V kombinácii s 360° kamerou je každý manéver jednoduchou záležitosťou. Nový Multivan riadite ako osobný automobil. Rovnako ako bežný osobný automobil je vhodný pre každodenné používanie.

Multifunkčný stolík Flexibilný multitalent
Novo vyvinutý multifunkčný stolík sa stane univerzálnym pomocníkom. V zloženom stave medzi prednými sedadlami slúži ako držiak nápojov a úložný priestor. V prípade potreby sa z neho stane plnohodnotný stolík pre cestujúcich v druhom a treťom rade.

Pohony novej generácie Minulosť v súlade s budúcnosťou
Pre spojenie tradičných nárokov na vysoký výkon a hospodárnosť v kombinácii s čoraz väčšími nárokmi na šetrnosť k životnému prostrediu bude Multivan prvýkrát vybavený výkonným plug-in-hybridným pohonom eHybrid. Vďaka čisto elektrickému pohonu môžete dosiahnuť jazdu s lokálne nulovými emisiami napr. po meste. Ak však ale ide o cestovanie na veľké vzdialenosti je hybridný pohon modelu Multivan pripravený pre veľký výkon, ktorý dosiahne kombináciou efektívneho motora TSI a výkonného elektromotora.

Viac informácií nájdete tu.