Čisto elektrické ID.4

Čisto elektrické ID.4

Volkswagen ID.4 je World Car of the Year 2021

Prvé SUV na báze modulárnej stavebnice elektromobility MEB získalo najviac hlasov od 93-člennej medzinárodnej poroty.
Zistiť viac

Stvorené pre veľké veci

Úplne nový koncept priestoru, ktorý vám ponúka veľa slobody. Elektrický výkon, ktorý inšpiruje. A komfort intuitívneho ovládania, vďaka ktorému je všetko jednoduché. Nové ID.4: silné ako SUV, ekologické ako ID.

Podporuje vás, je pripojený na internet a otvorený novým možnostiam

S elektrinou sa dostanete ďalej

Ráno sa pohodlne sa dostať do kancelárie, predtým ešte rýchlo odviezť deti do školy a večer sa vrátiť späť - bez problémov, na jednom nabitie batérie¹⁾. Na výber máte batériu s čistou kapacitou 52 kWh pri výbave Pure²⁾ a 77 kWh pri výbave Pro s výkonom 125 kW (výbava Pure²⁾) a až 150 kW (výbava Pro).

e-Technológie

Ťažné zariadenie Vybavené pre vašu výbavu

Vyžaduje si vaše hoby veľa výbavy? Potrebujete prepraviť väčší firemný náklad? Žiadny problém pre ID.4: Voliteľné ťažné je určené pre pripojenie prívesu s hmotnosťou až 750 kg (nebrzdený) alebo 1 000 kg (brzdený)¹⁾. V prípade, že ťažné zariadenie práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho sklopiť pod nárazník tak, aby ho nebolo vidieť

Komfort

Panoramatické strešné okno
Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Komfort

Viac informácií nájdete TU