Nový Tiguan Allspace

Nový Tiguan Allspace

Pripravený ako vy

Dlhý rázvor, voliteľne so 7 sedadlami a zaťažením prívesu až 2,5 tony. Tiguan Allspace umožňuje život v širších dimenziách. Pre všetkých, ktorí majú každý deň v pláne veľa záležitostí.

Nový Tiguan Allspace má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

Veľkorysý priestor
Na palubu si môžete zobrať všetko.

IQ.DRIVE Travel Assist
Nová hnacia sila.

IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety
Pre dynamický vzhľad bez oslňovania.

Dizajn
Exteriér

Sebavedomý dizajn do najmenšieho detailu
Tiguan Allspace má skvelý zmysel pre štýl: Už predné partie s výraznou maskou chladiča a elegantným svetelným podpisom jasne prezentuje prémiovú úroveň. Každé z voliteľných diskov z ľahkej zliatiny podčiarkuje jeho športovú dynamiku, zatiaľ čo mohutné zadné partie zvýrazňujú od výbavy Elegance tmavočervené zadné LED svetlá a súvislý svetelný pás. Celkový dojem z nového Tiguan Allspace svedčí o jeho charakteristickom charaktere SUV, takže môže s istotou niesť nápisy modelu "Tiguan", ako aj nápis "Allspace" na zadnej strane. Celkový dojem z modelu Tiguan Allspace potvrdzuje odvážny charakter SUV, vďaka čomu môže na zadných dverách hrdo niesť nápisy "Tiguan" a "Allspace".

Komfort
Priestor

Na palube môžete mať všetko
Najprv ste na nákupoch v meste, potom musíte vyzdvihnúť deti zo školy a popoludní chcete ísť s priateľmi k jazeru? Žiadny problém, vďaka veľkorysému priestoru si užijete dostatok priestoru pre hlavu a nohy na predných sedadlách aj vzadu a tiež máte dosť miesta pre seba a vaše obľúbené veci. Vďaka sklopným sedadlám a tiež voliteľnému tretiemu radu sedadiel môžete priestor za prednými sedadlami upraviť v závislosti od situácie: využite napríklad všetky sedadlá až pre sedem osôb na palube, sklopte všetky sedadlá a využite celý objem batožinového priestoru alebo použite len niektoré sedadlá. Voľba je na vás, koncepcia priestoru v modeli Tiguan je rovnako flexibilná ako vy.

Zážitok z jazdy
Ťažné zariadenie

Výbava pre ťažký príves
Nový Tiguan Allspace potiahne za sebou až 2,5 tony5, napríklad obytný príves na kempovanie alebo príves pre kone. Voliteľné ťažné zariadenie je skrytý pod zadným nárazníkom a v prípade potreby sa stlačením tlačidla poloautomaticky sklopí dole. Pretože s prívesom nie je jednoduché manévrovať, môže vás podporovať voliteľný systém "Trailer Assist".

Ďalšie informácie o novom modeli Tiguan Allspace nájdete TU.