Nový SEAT Ibiza

Nový SEAT Ibiza

Je to Váš moment!

Nie je čas byť v pokoji. Vonku je veľké mesto, ktoré čaká len na vás. Aj preto kombinuje nový SEAT Ibiza najmodernejšie technológie s dych berúcim dizajnom. Pripravený vyťažiť z každej chvíle to najlepšie.

Výbava Xcellence
Ostré hrany a 17“ disky z ľahkých zliatin. Elegantné čalúnenie, volant a sedadlá s dekoratívnym prešívaním a dekoratívnymi prvkami. A ešte veľkorysý priestor.

SEAT Ibiza FR
Jazdite vlastným tempom v novom modeli SEAT Ibiza FR s výrazným športovým charakterom. S 18“ diskami z ľahkých zliatin “Performance”, panoramatickým strešným oknom a čiernym čalúnením s kontrastným prešívaním je dynamický do najmenších detailov.

Infotainment
Prečo čakať na zajtrajšok?
Pomocou 8-palcového dotykového displeja a technológie Full Link bezpečne ovládate váš inteligentný telefón. Integrovaná navigácia vás udržiava na správnej ceste. SEAT drive profile a cúvacia kamera vám výrazne uľahčia život a zvýšia vašu bezpečnosť.

Viac technológií
Dosť nestačí

Connectivity Box
Potrebujete šťavu? Jednoducho položte svoj mobilný telefón do priehradky pre indukčné nabíjanie.

Kessy a pulzujúce tlačidlo Štart
Bezkľúčové štartovanie s pulzujúcim tlačidlom štart. Nastúpte, stlačte tlačidlo a vyrazte vpred.

Beats Audio
Každé dobrodružstvo potrebuje dobrú hudbu. A váš nový model SEAT Ibiza so zvukovým systémom BeatsAudio™ ponúka vďaka zosilňovaču s výkonom 300 W, šiestim reproduktorom a špičkovému subwooferu ten správny, nadupaný zvuk.

Bezpečnosť
Nemáte sa čoho báť

Bez námahy
Adaptívny tempomat ACC podľa potreby sám akceleruje a brzdí, Front Assist udržiava bezpečný odstup od vozidla pred vami a systém rozpoznania únavy vodiča vás upozorní na to, že by ste si mali urobiť prestávku.

Assistent rozjazdu do kopca
Už žiadne cúvanie dozadu pri rozjazde do kopca a bez použitia ručnej brzdy.

ESC
Systém ESC v novom modeli Ibiza zvládne klzký povrch cesty a zimné podmienky bez problémov

Viac informácií získate v našom showroome Seat alebo na www.seat.sk.